Notice: Undefined index: p in /home/akademi/public_html/_sys/dns.mlib.php on line 446

Warning: Use of undefined constant OGIMAGE - assumed 'OGIMAGE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/akademi/public_html/_sys/dns.mlib.php on line 511

Warning: Use of undefined constant OGIMAGE - assumed 'OGIMAGE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/akademi/public_html/_sys/dns.mlib.php on line 516
Akademi Basketbol | Haberler Akademi GSK
Türkiye Basketbol Federasyonu Gençlik Ve Spor Bakanlığı TÜBAD Antalya ASKF
facebook twitter instagram youtube

Antalya Akademi Basketbol Spor Salonu Hizmette

01 Eylül 2018

Antalya’da spor kulüplerinin en sıkıntı çektiği konuların başında gelen ve salon sporları yapan kulüplere bir sürü zorluklar yaşatan kapalı spor salonu sorunununu kendi adına çözüme kavuşturmak isteyen Antalya Basketbol Okulu Antalya Akademi GSK kendi tesisini inşa etmek için 2017 yılında harekete geçti. 2018 Nisan ayında tamamlanarak hizmete açılan Akademi Basketbol Spor Salonu 1 yılı aşkın süredir genç sporculara hizmet veriyor.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Antalya Akademi GSK. Başkanı ve Baş Antrenör Umut Aşureciler, Projenin uzun zamandır üzerinde çalışılan bir proje olduğunu ve uzun fizibilite ve altyapı çalışmaları sonucunda yaklaşık 1 yıl gibi bir süre içerisinde tamamlanarak kulübün hizmetine girdiği için çok mutlu olduğunu belirtti.

Antalya Akademi Gençlik ve Spor Kulübü bundan sonraki süreçte antrenmanlarını ve bütün çalışmalarını nizami ölçülerde olan FIBA onaylı parkeye, profesyonel maç potalarına ve maç toplarına sahip, kendine ait spor salonunda gerçekleştirecek.

 

 

Diğer haberler için tıklayınız