Notice: Undefined index: p in /home/akademi/public_html/_sys/dns.mlib.php on line 446

Warning: Use of undefined constant OGIMAGE - assumed 'OGIMAGE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/akademi/public_html/_sys/dns.mlib.php on line 511

Warning: Use of undefined constant OGIMAGE - assumed 'OGIMAGE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/akademi/public_html/_sys/dns.mlib.php on line 516
Akademi Basketbol | Haberler Akademi GSK
Türkiye Basketbol Federasyonu Gençlik Ve Spor Bakanlığı TÜBAD Antalya ASKF
facebook twitter instagram youtube

Akademi GSK Covid-19 Tedbirleri Hakkında...

28 Mart 2021

Değerli Velilerimiz.,

Tüm dünyayı etkisi altına alan Covid-19 virüsü ile karşı karşıya olduğumuz bu dönemde, kulüp olarak çalışmalarımıza sizlerin de özeni ile birlikte kontrollü olarak devam ediyoruz. 

Salonumuzun gerekli hijyen ve genel temizliğini sık aralıklarla gerçekleştiriyoruz. Salonumuzun giriş çıkış düzeni kontrollü olarak sağlanması açısından şu şekilde düzenlenmiştir; velilerimiz otopark kapısından, sporcularımız ise ana kulüp kapısından giriş ve çıkış yapacaklardır. Kontrollü antrenman kapsamında sporcularımız salona gelirken giydikleri ayakkabı ile kesinlikle spor salonuna alınmamaktadır ve ek olarak soyunma odasında kıyafetlerini ve ayakkabılarını değiştirdikten sonra antrenman bölümüne geçişleri sağlanmaktadır.

Salonumuzun soyunma odası temizliği gün ve gün yapılmaktadır. Sporcularımızın su şişesi, maske veya yedikleri besinlerin artıklarını yere atmamaları ve belirtilen alanlara atmaları hususunda sürekli olarak bilgilendirilmektedir. Bu dönemde salonumuzda cam bardak kullanımı kaldırılmış olup, Covid-19 tedbirleri çerçevesinde içecekler size özel tek kullanımlık karton bardak, ambalajlı tahta kaşık vb. ürünler ile sunulmaktadır. Yiyecek ve İçecek artıklarının, tüketildikten sonra çöp kutularına atılması ve kullanım alanında bırakılmaması konusunda değerli velilerimiz sık sık bilgilendirilmektedir. 

Tüm velilerimize ve sporcularımıza sevgi ve saygılarımızı iletiyor, antrenmanlarımıza düzenli katılımı rica ediyor, hijyen kuralları çerçevesinde görüşmek dileği ile herkese sağlıklı günler diliyoruz.

Diğer haberler için tıklayınız