Notice: Undefined index: p in /home/akademi/public_html/_sys/dns.mlib.php on line 446

Warning: Use of undefined constant OGIMAGE - assumed 'OGIMAGE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/akademi/public_html/_sys/dns.mlib.php on line 511

Warning: Use of undefined constant OGIMAGE - assumed 'OGIMAGE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/akademi/public_html/_sys/dns.mlib.php on line 516
Akademi Basketbol | Haberler Akademi GSK
Türkiye Basketbol Federasyonu Gençlik Ve Spor Bakanlığı TÜBAD Antalya ASKF
facebook twitter instagram youtube

2020 Sömestr Kış Kampı Antalya Manavgat'ta Gerçekleşti

26 Ocak 2020

Antalya Basketbol Okulu Akademi GSK olarak bu sene 2020 Sömestr Kış Kampımız Antalya Manavgat'ta, Hane Garden Hotel'de, 20-24 Ocak tarihlerinde gerçekleşti. 

Sporcularımız bu dönemde hem bolca hazırlık maçı yapıp, tecrübe kazandı hem de sezon maçları için iyi bir hazırlık dönemi geçirdi. Kampımız boyunca sporcularımızın boş vakitleri kapalı havuz, gezi, oyun seansları ile çeşitlendirilirken aynı zamanda kitap okuma saatleri gibi sosyal çalışmalar ile birlikte güzel vakit geçirmeleri amaçlandı. Yemek, uyku ve eğlence saatleri antrenörler kontrolünde sağlanan sporcularımız, güzel bir kamp dönemini daha birlikte tamamladılar.

Allstars Sport Camps organizasyonu kapsamında çeşitli kategorilerde 1.'lik, 2.'lik ve 3.'lük kupaları ile madalyalarını hak eden sporcularımızı tebrik ediyoruz.

Şimdi hep beraber 2020 yaz dönemi kampımızı heyecan ile bekliyoruz.

Diğer haberler için tıklayınız